Spółka notowana na rynku NewConnect GPW w Warszawie
 

Dlaczego warto zainstalować pompę ciepła we własnym domu?Na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy obserwujemy wyjątkową nerwowość na rynku surowców energetycznych. To sprawia, że wzrastają ceny gazu, oleju opałowego a nawet węgla. Problemy z dostawą surowców energetycznych z zagranicy takich jak gaz i ropa naftowa, z której wytwarza się olej opałowy, powodują dużą niepewność wśród użytkowników instalacji spalających te surowce. Coraz replicas audemars piguet droższa staje się przez to eksploatacja budynków. Wzrost kosztów centralnego ogrzewania i wytwarzania ciepłej wody użytkowej zmusza do zmiany sposobu ogrzewania. Dzięki pompie ciepła obniżą Państwo znacznie koszty eksploatacji swoich domów. Pompa ciepła wykorzystuje w 25% energię elektryczną, a w 75% energię słoneczną zakumulowaną w ziemi, wodzie gruntowej czy w skale.

orologi replica di lusso

Eksploatacja pompy ciepła gwarantuje:

- wykorzystanie darmowej energii ze środowiska,
- centralne ogrzewania i wytwarzanie ciepłej wody użytkowej w jednym urządzeniu,
- niskie koszty eksploatacji,
- uniezależnienie od ciągłego wzrostu cen gazu i oleju opałowego,
- pewną i bardzo nowoczesną technikę grzewczą,
- brak emisji szkodliwych substancji,
- system grzewczy, który umożliwia odzysk ciepła,
- ogrzewanie i chłodzenie w jednym urządzeniu.

Pompy ciepła to niezawodne, ekonomiczne i ekologiczne urządzenia przyszłości, które w 100% zastępują tradycyjne ogrzewanie, jednocześnie pozwalają zaoszczędzić nawet do 75% kosztów eksploatacyjnych, jakie ponosimy na konwencjonalne źródła ciepła. Pompę relojes de imitacion ciepła można zastosować do każdego budynku, niezależnie od gabarytów, wieku obiektu czy też możliwości technicznych (np. wielkości działki). Urządzenie wymaga mniej miejsca niż tradycyjne piece c.o., nie potrzebuje komina ani miejsca na składowanie opału ani popiołu. Pracuje niezwykle cicho dlatego można instalować je w mieszkaniu np. w kuchni, jest bezobsługowe i bardzo przyjazne dla środowiska!

Jak działa pompa ciepła? Ile kosztuje ogrzewanie i wytwarzanie ciepłej wody użytkowej za pomocą pompy ciepła? Jaki to jest wydatek gdy zdecydujemy się na zainstalowanie systemu cieplnego działającego w oparciu o pompę ciepła? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań uzyskacie Państwo czytając nasze kolejne strony. Jeśli jednak to zbyt mało proszę zadać pytanie naszemu specjaliście. Postaramy się na nie odpowiedzieć.

      

Polityka prywatności
Projekt i wykonanie - Inetmedia